High tea on high heels voor Texelse jongeren

Gepubliceerd op 3 oktober 2025

Op donderdag 23 oktober organiseert Museum Kaap Skil een gratis activiteit voor Texelse jongeren van 12 tot 18 jaar. Het is een combinatie van een programma over De Jurk, waarbij een replica kan worden gepast, met een high tea. Het duurt van 14 tot 16 uur en er kunnen maximaal 10 mensen meedoen. Snel aanmelden dus!

Mode uit de 17e eeuw

Tijdens deze ‘high tea on high heels’ ontdekken we de 17e-eeuwse mode. Niet die van gewone mensen, maar van de allerrijksten. Wat droegen zij en waarom zat dat zo beroerd? Hoe was het om zo’n jurk met al die lagen eronder aan te hebben? Met een nagemaakte versie van de beroemde Jurk uit het Palmhoutwrak kun je het zelf ervaren. Als je hem aandurft, tenminste.

Aanmelden

Aanmelden kan door voor 16 oktober een mailtje te sturen aan boekingen@kaapskil.nl. Vermeld meteen je telefoonnummer. De activiteit gaat door bij minimaal 5 aanmeldingen.